229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágos ablak előtt

453. Góth Móric (Avasfelsőfalu, 1873 - Amsterdam, 1939)

Virágos ablak előtt

olaj, fa

56*45 cm

j.j.l.: Góth