229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Aranyeső, 1958

452. Tóth B. László (Dad, 1906 - Budapest, 1982)

Aranyeső, 1958

olaj, vászon

50*40 cm

j.b.l.: Tóth B. László 1958