229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szobabelső, 1962

451. Bozsó János (Kecskemét, 1922 - 1998)

Szobabelső, 1962

olaj, vászon

60*70 cm

j.b.l.: f. Bozsó J. 1962, j. a ládán: Bozsó 963