229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Bodajki kert, 1910

450. Neogrády László (Budapest, 1896 - Budapest, 1962)

Bodajki kert, 1910

olaj, vászon

52*41 cm

j.j.l.: Neogrády László Bodajk 910