229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Délidőben, 1913

449. Hénel Gusztáv (Bustyaháza, 1887 - Pápa, 1966)

Délidőben, 1913

olaj, vászon

46,5*52,5 cm

j.b.l.: Hénel Gusztáv 913