229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tengerparti részlet háttérben a Vezúvval, 1892

251. Alott, Robert (Graz, 1850 - Bécs, 1910)

Tengerparti részlet háttérben a Vezúvval, 1892

olaj, fa

30*45 cm

j.j.l.: R. Alott 1892