229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Itáliai kikötőváros

252. Gimes Lajos (Miskolc, 1886 - 1945)

Itáliai kikötőváros

olaj, vászon kartonra ragasztva

68*71 cm

j.b.l.: Gimes L. Porano