229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kikötőváros

253. Wagner, Hans Johann (Döbling, 1866 - Perchtoldsdorf, 1940)

Kikötőváros

olaj, vászon

60,5*80 cm

j.j.l.: H. Wagner