229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Itatás, 1900 körül

290. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Itatás, 1900 körül

olaj, vászon

103*137 cm

j.b.l.: E. Illés A.