229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájrészlet

291. Barkász Lajos (Hódmezővásárhely, 1884 - Budapest, 1960)

Tájrészlet

olaj, vászon

81*105 cm

j.j.l.: Barkász

sérült