229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Patak a Tátrában

292. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Patak a Tátrában

olaj, vászon kartonra ragasztva

50*60 cm

j.j.l.: Katona Nándor