229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pszeudó ambíció

669. Gross - Bettelheim Jolán (Nyitra, 1900 - Budapest, 1972)

Pszeudó ambíció

litográfia, papír

290*220 mm

j.j.l.: Gross Bettelheim és k.l. a nyomaton Jolán Gross B.