229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Római látkép, 1923

668. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)

Római látkép, 1923

grafit, papír

360*300 mm

j.j.l.: Róma Patkó 923 máj 11