229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Házaspár portréja, 1846

177. Henderson, Charles Cooper (Abbey House, 1803 - Lower Halliford, 1877)

Házaspár portréja, 1846

akvarell, grafit, papír

225*180 mm

j.j.l.: Henderson 3. 1846 és Henderson 2. 1846