177. Henderson, Charles Cooper (Abbey House, 1803 - Lower Halliford, 1877)
Házaspár portréja, 1846
akvarell, grafit, papír
225*180 mm
j.j.l.: Henderson 3. 1846 és Henderson 2. 1846