229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Josephin császárné portréja, 1916

178. Schier F. jelzéssel

Josephin császárné portréja, 1916

tempera, kaucsuk lemez

120*95 mm

j.j.l.: F. Schier 1916 Mehn