229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy portréja, 1859

174. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Ifjú hölgy portréja, 1859

akvarell, papír

160*135 mm

j.j.l.: Barabás 1859