229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gyerekek kutyával, 1852

175. Canzi Ágost Elek (Baden bei Wien, 1808 - Pest, 1866)

Gyerekek kutyával, 1852

akvarell, papír

385*295 mm

j.j.l.: August Canzi 1852