229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fehér házak a domboldalon, 1904

607. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

Fehér házak a domboldalon, 1904

olaj, karton

25,5*33 cm

j.b.l.: Rónai