229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fák, 1947

608. Bene Géza (Csáca, 1900 - Budapest, 1960)

Fák, 1947

akvarell, ceruza, tus, papír

320*355 mm

j.b.l.: 947 VI. 12. Bene Géza