229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kalapos önarckép

676. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)

Kalapos önarckép

rézkarc, papír

105*90 mm

j.h.o.: Patkó Károly, j.l. a nyomaton: P.