229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájrészlet, 1922

677. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)

Tájrészlet, 1922

grafit, papír

370*290 mm

j.j.l.: Patkó 922