229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nagybányai táj, 1924

678. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)

Nagybányai táj, 1924

szén, papír

280*380 mm

j.j.l.: Patkó K. N.B. 924