229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Halas kompozíció, 1945

616. Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005)

Halas kompozíció, 1945

kréta, papír

215*305 mm

j.j.l.: Gyarmathy 45