229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Léggömb, 1971

615. Bolmányi Ferenc (Léva, 1904 - Budapest, 1990)

Léggömb, 1971

olaj, tempera, papír

240*170 mm

j.j.l.: Bolmányi 1971