229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kompozíció, 1918

614. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)

Kompozíció, 1918

akvarell, papír

155*150 mm

j.j.l.: R Gy. 918

Kiállítva: St. Etienne, London; Nyolcak%