229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tátrai alkony

267. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Tátrai alkony

olaj, vászon

36*50 cm

j.j.l.: Katona Nándor