229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Római látkép, 1931

268. Bartus Ödön (Miskolc, 1888 - Miskolc, 1950)

Római látkép, 1931

pasztell, karton

55*68 cm

j.j.l.: Bartus Ödön, 931 Róma