229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vitorlások a viharos Adrián

269. Tölgyes jelzéssel, 1900 körül

Vitorlások a viharos Adrián

olaj, vászon

37*58 cm

j.b.l.: Tölgyes