229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Altai Margit írónő (1888-1972)portréja, 1940

303. Rottmann Mozart (Ungvár, 1874 - 1950/60)

Altai Margit írónő (1888-1972)portréja, 1940

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.l.: Rottman 940

sérült