229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgyportré, 1871

304. Bruck Lajos (Pápa, 1846 - Budapest, 1910)

Hölgyportré, 1871

olaj, vászon

59*44 cm

j.j.l.: Luigi Bruck Venezia 871