229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fehér kutyus

305. Reichert, Carl (Bécs, 1836 - Graz, 1918)

Fehér kutyus

olaj, vászon

39,5*31,5 cm

j.n. j.l. vásznon felirat: C. Reichert