229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Baromfiudvar VÉDETT - NO EXPORT

152. Utrecht, Adriaen van (Antwerpen, 1599 - 1652) -nak tulajdonított

Baromfiudvar VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

120*157 cm

j.b.l.: ... töredékes