229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Utcai jelenet, 1868

153. Hoguet, Charles (Berlin, 1821 - Berlin, 1870)

Utcai jelenet, 1868

olaj, karton

29,5*24,5 cm

j.b.l.: C. Hoguet 68