229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kovácsműhelyben, 1919

154. Haranghy Jenő (Debrecen, 1894 - Budapest, 1951)

Kovácsműhelyben, 1919

olaj, vászon

91*136 cm

j.j.l.: Haranghy J. 1919