229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Velencei részlet

584. Tibor Ernő (Nagyvárad, 1885 - Dachau, 1945)

Velencei részlet

olaj, vászon

41*55,5 cm

j.j.l.: Tibor Ernő