229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Cirkuszban, 1947

585. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Cirkuszban, 1947

olaj, farost

21,5*26,5 cm

j.b.f.: Biai Föglein István 47

BÁV: 79/1453