229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fekvő akt, 1966

586. Czene Béla, ifj. (Isaszeg, 1911 - Budapest, 1999)

Fekvő akt, 1966

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.f.: Czene Béla 1966