229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szőlőt kötöző nő

657. Szántó Piroska (Kiskunfélegyháza, 1913 - Budapest, 1998)

Szőlőt kötöző nő

lavírozott tus, papír

445*295 mm

j.j.l.: Szántó Piroska