229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kompozíció, 1939

658. Sugár Andor (Budapest, 1903 - Auschwitz, 1944)

Kompozíció, 1939

szén, papír

610*420 mm

j.j.l.: Sugár 939