229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Corte, 1912

429. Rónay Kázmér (Budapest, 1883 - ?)

Corte, 1912

olaj, vászon

108*144,5 cm

j.b.l.: Rónay K., j.l.: Corte 1912