229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Réten olvasgató lány

430. Jámbor Lajos (Nagyvárad, 1884 - 1955 körül)

Réten olvasgató lány

olaj, fa

29,5*40 cm

j.b.l.: Jámbor