229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tanulmány, 1890

359. Böhm Pál (Nagyvárad, 1839 - München, 1905)

Tanulmány, 1890

ceruza, papír

190*390 mm

j.j.l.: Böhm Pál München 1890