229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szliács látképe, 1861

358. Brodszky Sándor (Tóalmás, 1819 - Budapest, 1901)

Szliács látképe, 1861

ceruza, papír

275*410 mm

j.j.l.: A. Brodszky Szliács 29. Aug. 1861