229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A bretagne-i tengerparton, Beg-Meil, 1898

493. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

A bretagne-i tengerparton, Beg-Meil, 1898

olaj, vászon

68*50 cm