229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lovasok a cédrusfák alatt

492. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Lovasok a cédrusfák alatt

olaj, farost

50*70,5 cm

j.k.l.: MCP