229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Izsák megáldja Jákobot

24. Német festő, 18. sz.

Izsák megáldja Jákobot

olaj, fa

52,5*44,5 cm

j.n. ho.: svéd nyelvű ajándékozási felirattal