229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Villanovai Szent Tamás alamizsnát oszt

23. Murillo, Bartolomeo Esteban (1617 - 1682) után

Villanovai Szent Tamás alamizsnát oszt

olaj, vászon

49,5*36 cm