229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus összeroskad a kereszt alatt

21. Van Dyck, Anthonis után, 18. sz. közepe

Krisztus összeroskad a kereszt alatt

olaj, vászon

94,5*74 cm