229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lovasok (Don Quijote), 1920-as évek eleje

576. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Lovasok (Don Quijote), 1920-as évek eleje

olaj, fa

50*39 cm

j.b.f.: Vaszary J.