229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Bárban

577. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Bárban

tus, papír

190*190 mm

j.j.l.: Schönberger, j.l.: ajándékozási felirattal